Bydgoska Wyspa Siatkówki

Bydgoska Wyspa Siatkówki

W imieniu klubu siatkarskiego BKS Visła Proline Bydgoszcz oraz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zapraszamy do udziału w pikniku „Bydgoska Wyspa Siatkówki”. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (21.08) na Wyspie Młyńskiej. Zaczynamy o godz. 12:00.

To będzie wyjątkowa siatkarska sobota na Wyspie Młyńskiej. KS Pałac Bydgoszcz S.A. i Łuczniczka Bydgoszcz S.A. zapraszają na rodzinny, siatkarski piknik. Dla uczestników przygotowanych zostało wiele atrakcji: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, animacje dla dzieci, rodzinne konkurencje spor-towe, możliwość spotkania się z siatkarkami i siatkarzami oraz wyjątkowy mecz siatkówki plażowej, w którym udział wezmą nie tylko zawodniczki i zawodnicy, ale również kibice.

Startujemy o godzinie 12:00. Już o 12:15 wspólną rozgrzewkę poprowadzi Tomasz Stasiak, aby rodzi-ce i dzieci byli gotowi na rodzinne zawody. O godz. 14:30 odbędzie się mecz pokazowy, który roze-grają zawodniczki i zawodnicy Pałacu i Visły. Do jednego z trzech setów zaproszą także kibiców! Trenerami drużyn będą Piotr Makowski i Ewa Kowalkowska oraz Wojciech Jurkiewicz i Marcin Ogo-nowski.

A w międzyczasie zapraszamy także do Strefy Barberskiej na Wyspie Młyńskiej. Panie zrelaksują się przy sportowej atmosferze, a Panowie skorzystają z wyjątkowego relaksu na świeżym powietrzu, oddając się w ręce niezawodnych Barberów, którzy pozostaną do Waszej dyspozycji od 10:00 do 17:00.

Źródło: Urząd Miejski w Bydgoszczy

Previous Rewitalizacja Starego Fordonu. Rynek się zmienia. Raport nr 33
Next Fit weekend w mieście

Może to Ci się spodoba

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Aktywnie w Nowy Rok

Zarówno w kończącym się roku 2021, jak i rozpoczynającym się Nowym Roku 2022 nie zabraknie okazji do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy do skorzystania! Już dziś, 29 grudnia o godzinie 15.00 uruchomiony zostanie

Pływacy pokonali Brdę

W miniona niedzielę (15 sierpnia) odbyła się 7. edycja jednej z najbardziej rozpoznawalnych bydgoskich imprez sportowych – Woda Bydgoska. W Brdzie zobaczyliśmy ponad 340 entuzjastów pływania na otwartych wodach. 15

Czym jest trening cardio?

W ujęciu fizjologicznym cardio to każdy rodzaj aktywności fizycznej, który przyspiesza bicie serca i oddychanie. W języku greckim kardia oznacza „serce”. Podczas ćwiczeń kardio w organizmie następuje wymiana energii przy

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź