Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku
Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w minioną sobotę (21.08.2021) w miejscowości Popielewo w gminie Koronowo. Śmierć na miejscu poniósł 13-letni chłopiec jadący rowerem.
W sobotę (21.08.2021) około godziny 16:20 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Popielewo w gminie Koronowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący rowerem 13-latek stracił równowagę i przewrócił się wprost pod jadący w tym samym kierunku pojazd marki Skoda Octavia, który był w trakcie wyprzedzania grupy rowerzystów, w której był również 13-latek. Niestety pomimo podjętej reanimacji kierujący rowerem poniósł śmierć na miejscu.
Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Źródło: Komenda miejska Policji w Bydgoszczy
Może to Ci się spodoba
Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali kwestującego na rzecz nieistniejącej fundacji
Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali oszusta , który udając głuchoniemego wyłudzał pieniądze od przechodniów na nieistniejącą fundację. Wg. zgłoszenia młody, niepełnosprawny człowiek miał pojawić się w okolicach Ronda
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie w trakcie kontroli drogowej ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzy
W ubiegłą sobotę tj. 15 lipca br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej BMW poruszające się w rejonie Alei Pokoju. W trakcie sprawdzenia bagażnika pojazdu – policjanci
Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali podpalacza
Mieszkaniec Bydgoszczy trafił na dwa miesiące do aresztu za uszkodzenie mienia. 39-latek podpalił 11 pojemników na śmieci. W wyniku podpaleń szkodził też samochód. Wpadł w ręce funkcjonariuszy dzięki informacji świadka.
Zatrzymany 25-latek posiadał przy sobie środki odurzające
Na widok policyjnego patrolu rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę, przy którym znaleziono amfetaminę oraz marihuanę. Kilka dni temu w godzinach wieczornych,
Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.
Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków.
Zlikwidowana plantacja konopi indyjskich
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono rośliny oraz gotowy susz o łącznej wartości prawie 80 tysięcy złotych.


0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!